Kogel is door de kerk: Church tekent bij Roda
Het is dan toch zover: Roda JC Kerkrade heeft haar nieuwe centrumspits binnen. Simon Church komt over van het Engelse Milton Keynes Dons. De Welshman tekent in het Parkstad Limburg Stadion een contract tot het eind van het seizoen, met een optie voor een extra jaar.
De komst van de 38-voudig international van Wales hing inmiddels een aantal dagen in de lucht, en nu is de kogel dan ook daadwerkelijk door de kerk. In de afgelopen zomer maakte Church met de nationale ploeg nog de oversteek naar Frankrijk om daar op het Europees Kampioenschap tweemaal in te vallen, nu steekt hij dus het Kanaal over om bij de Koempelclub aan de slag te gaan. Daar moet de 27-jarige aanvaller voorlopig de nieuwe targetman in de punt van de aanval worden, aangezien de voor die positie beoogde Dani Schahin voorlopig nog niet inzetbaar is vanwege blessures en diens vervanger Nestoras Mytides vooralsnog niet aan de verwachtingen kon voldoen. We veronderstellen dat Church wel bekend is met het feit dat Roda het leeuwendeel van haar duels op kunstgras afwerkt.
Roda-coach Yannis Anastasiou kent Church van hun gezamenlijke periode bij het Engelse Reading, waar de Griek gedurende twee maanden als assistent-trainer samenwerkte met de spits. Het is zeker niet de enige ex-werkgever van de Welshmen, die regelmatig verkaste en verhuurd werd aan clubs in verschillende Engelse divisies: sinds 2007 stond hij onder contract bij Reading, maar werd hij geleend aan Crew Alexandra, Yeovil Town, Wycombe Wanderers, Leyton Orient en Huddersfield Town. In 2013 tekende hij een contract bij Charlton Athletic, om twee jaar later naar MK Dons te trekken. Die club verhuurde hem onlangs nog aan Aberdeen, dat uitkomt in het Schotse Premiership, waar Church in 13 duels 6 keer trefzeker was. Alles bij elkaar scoorde Church 51 goals in 273 duels, waarin hij bovendien 22 assists gaf. Als international van Wales liet hij in 38 interlands 3 maal het netje bollen.
Ton Caanen op de Roda-clubsite over de kersverse aanwinst:”Met Simon hebben we onze gewenste versterking voor de aanval binnen. Hij heeft ervaring op het hoogste niveau en zal per direct aansluiten bij de selectie.”
Foto: Daily Mail
Comments (66)
Jeroen Gehlen
Jeroen Gehlen liked this on Facebook.
Jo Coenen
Jo Coenen liked this on Facebook.
Monique Aarts
Mochten onze nieuwe aanwinsten niet voldoen !
Dan is het door modderen tot aan de winterstop !!
Kunnen we dan weer een paar afdankertjes oppikken ?
( mochten wij het niet redden dit seizoen is het elftal voor de Jupilerleage kompleet )
Sorry voor mijn negativiteit maar wij hebben gewoon te veel spelers afgedankt de afgelopen jaren !
Hier mag ook wel eens iets van gezegd worden !
Jolanda Jos Engels
Zo is dat olaf
Piet Moonen
Met het geld dat Roda heeft kunnen we niet kampioen worden,dat is gewoon zo.Dus roeien met de riemen die we hebben.
Timo Pruijn
Timo Pruijn liked this on Facebook.
Hanna Leentjens
Hanna Leentjens liked this on Facebook.
Piet Moonen
Piet Moonen liked this on Facebook.
Mischa van Brink
Hoi Edwin gaat niet erom dat jij een voetbal club kan leiden maar hoe Roda op zich zelf bezig is om zich in de vernieling lich te werken.
Maurice Bodelier
Maurice Bodelier liked this on Facebook.
Freddy Tossings
Freddy Tossings liked this on Facebook.
Yovani Quodbach
Yovani Quodbach liked this on Facebook.
Mischa van Brink
Ben je het er ook mee eens Edwin.
Mischa van Brink
Dank je wel Edwin voor de vertaling en begrip.
Dennis Zijlstra
Dennis Zijlstra liked this on Facebook.
Bjorn Leyssenaar
Bjorn Leyssenaar liked this on Facebook.
Niels Aussems
Niels Aussems liked this on Facebook.
Bertha Billmann
Bertha Billmann liked this on Facebook.
Esli Smit
Esli Smit liked this on Facebook.
Axl Schobben
Axl Schobben liked this on Facebook.
Jacintha Veldt
Jacintha Veldt liked this on Facebook.
Monique Aarts
Toine Sturtz Stoor me gewoon erg aan het aankoopbeleid van RJC !
Vooral als het om versterking in de aanval gaat om te huilen
Doelpunten maken gaat erg moeizaam sins het vertrek van malki
Is er nooit meer een goede spits terug gekomen
zou gewoon erg triest zijn als wij hierdoor niet in de eredivisie kunnen handhaven !
Geef jaarlijks veel geld uit aan het bezoeken van uit en thuis wedstrijden !
Ben gewoon een bezorgde fan van RJC ?
Mischa van Brink
Hoe Lang blijven jullie die erg optimistisch zijn door die rosé bril kijken kom tot aarde en denk eens naar over wat jullie allemaal zeggen.J jullie mogen echt in de handen klappen als men met dit spelers kwaliteit in de Eredivisie kunnen blijven .Waneer heeft Roda voor het laatst mee gedaan voor in Europa te spelen bij wijze van. Dit spelers kwaliteit is onder de maat.Men begrijp nog steeds niet wat de supporters aan gedaan wordt die men komt steunen.De Dhr Caanen en Collard lachen zich kapot die kunnen geen club leiden en hebben geen verstand om spelers te halen anders stond er wel een leuk elftal die mee deden om een ticket Europa en niet om degradatie voetbal.
Mischa van Brink
Beste Dennis ga niet slapen maar kijk ook niet door een rose bril.Maar ben wel realistisch.
Dennis Zijlstra
Mischa ga slapen! Negatief gezwam ga je maar ergens anders verkopen! #supportrjc
Wouter Meijer
Wouter Meijer liked this on Facebook.
Mischa van Brink
Goede avond Roy en toine.Nou kunnen we hem wel het voor deel van de twijfel geven.Maar als je als club in de Eredivisie wil blijven en tegen clubs zoals Vitesse of Willem 11 of nec en ga zomaar door .Dan heb je als club als trainer toch beter spelers materiaal nodig dan mensen als wat je nu heb.Het is gewoon erg triest wat je koop en haalt want het is ook 80 procent van hem is van lage afkomst omdat je de financiële middelen niet heb.En ik zeg nogmaals ben bang dat het degradatie wordt voor roda jc.
Ronald Krijthe
Ronald Krijthe liked this on Facebook.
Jasmijn Reijnders
Jasmijn Reijnders liked this on Facebook.
Rik Loozen
Rik Loozen liked this on Facebook.
Jolanda Jos Engels
Altijd die reactie.s van handhaving.. linker rijtje……komt goed….en altijd maar oordelen.. af wachten straks trapt hij er 20 in en dan……..gr jos
Thei van Eijsden
Thei van Eijsden liked this on Facebook.
Roy Horbag
Roy Horbag liked this on Facebook.
Maurice Becholz
Maurice Becholz liked this on Facebook.
Rob Rob
Rob Rob liked this on Facebook.
Diego Meijers
Diego Meijers liked this on Facebook.
Twan Schlechtriem
Twan Schlechtriem liked this on Facebook.
Chris Schrouff
Chris Schrouff liked this on Facebook.
Wout Wolters
Wout Wolters liked this on Facebook.
Monique Hoofs-Hodiamont
Monique Hoofs-Hodiamont liked this on Facebook.
Bishoy Rezk
Bishoy Rezk liked this on Facebook.
Bjorn Starmans
Bjorn Starmans liked this on Facebook.
Wiel Creugers
Wiel Creugers liked this on Facebook.
Ryan van Schijndel
Ryan van Schijndel liked this on Facebook.
Michael Lemmens
Michael Lemmens liked this on Facebook.
Hub Willems
Hub Willems liked this on Facebook.
Hub Mucher
Hub Mucher liked this on Facebook.
Dylan Wolfs
Dylan Wolfs liked this on Facebook.
Monique Aarts
Simon ⛪️ succes en heel veel ⚽️⚽️??? toe gewenst
Had ook liever een eredivisie spits afmaker gehad ( maar jij kan hier ook niks aan doen )
Hoop ? dat wij aan het einde van het seizoen op de 15 e plaats eindigen !!!
Mocht dit niet gerealiseerd worden moet onze
?? autoverkoper snel zijn Biezen pakken !
Mag hopen dat heer Frits Schrouff dan eens orde op zaken gaat stellen !!
Mischa van Brink
Nou niet gezien.Daar ben ik mee eens maar derde divisie Engeland een invalbeurt ek niet gescoord.Kan goed koop tot haast gratis weg uit Engeland.En als ik al zie met wat voor materiaal Roda werkt zeg ik degradatie.Kan me voor stellen financiële probleem bij Roda.Maar zet dan paulisen in de spits die rent de rest is arme troef.Nou ik zie werkelijk einde seizoen problemen.Of december komt er een nieuwe trainer voor de zoveelste keer.Wens jullie succes daar maar ben met deze spelers er bang voor.????
Ryan van Schijndel
Dus je degradeert twee keer in een seizoen?
Lambert Meevissen
Hopen dat Caanen gelijk heeft en dat hij inzetbaar tegen Willem 2 wordt tijd voor een drie punter
Annemarie Peters
Zou wel uniek zijn ?
Erwin van der Schaft
Erwin van der Schaft liked this on Facebook.
Jos Maas
Jos Maas liked this on Facebook.
Celso Ticli
Celso Ticli liked this on Facebook.
Jess Weijers
Jess Weijers liked this on Facebook.
Regillio Janssen
Regillio Janssen liked this on Facebook.
Nick van Dyck
Nick van Dyck liked this on Facebook.
Lars Vleeshaak
Lars Vleeshaak liked this on Facebook.
Wesley Langen
Wesley Langen liked this on Facebook.
Albert Leunissen
Albert Leunissen liked this on Facebook.
Annemarie Peters
Annemarie Peters liked this on Facebook.
Lars Vleeshaak
De tweede divisie gelijk?
Mischa van Brink
Is wel derde divisie Engeland waar hij weg mag in gevallen op een wedstrijd ek dus geen echte goalgetter nou proficiat ermee met de degradatie naar de tweede divisie.
Mischa van Brink
Weer iemand waar je achter uit op gaat o ja het is Cyprus he Mhr Caanen.