
PSV kegelt inspiratieloos Roda uit beker
Roda JC Kerkrade heeft niet kunnen verrassen op bezoek bij PSV. Sterker nog, de Eindhovenaren hadden geen kind aan de Kerkradenaren, die door een 4-0 nederlaag hun bekercampagne in het vroegst mogelijke stadium zagen eindigen.
Het werd al betrekkelijk snel duidelijk dat de ploeg van Anastasiou geen derde bekerzege op PSV op rij zou gaan boeken, aangezien de gastheren in de eerste helft de lakens uitdeelden. Brouwers voorkwam nog de 1-0 door een inzet van Pereiro van de lijn op te ruimen, maar even later was het alsnog raak toen De Winter, die van Anastasiou in de beker de voorkeur krijgt boven Van Leer, flaterde op een houdbaar schot van Pröpper. Nog voor de rust werd de score verdubbeld door Pereiro, die een afgemeten voorzet van Arias binnenkopte. Roda zou PSV-goalie Pasveer in de eerste helft nooit van dichtbij zien.
Na de pauze probeerde Anastasiou nog iets te forceren door Rutjes en Paulissen in te brengen voor Van Peppen en Rosheuvel, maar de kansenregen voor de landskampioen zou aanhouden. Waar Bergwijn nog enkele mogelijkheden om zeep hielp, maakte Pröpper zíjn tweede en PSV’s derde door een afvallende bal droog binnen te volleren, waarna invaller Narsingh de 4-0 zorgvuldig binnenstiftte. Het belabberde Roda leek even nog een eretreffer binnen te werken, maar Church miste tweemaal van dichtbij.
Roda hervat de Eredivisiecyclus aanstaande zondag met een immer kansrijk uitduel bij koploper Feyenoord. De geel-zwarten hopen dan een serie van vijf wedstrijden zonder doelpunt te doorbreken.
Foto: Roda JC Live
Comments (9)
Bob Cremers
Bob Cremers liked this on Facebook.
Mischa van Brink
Jullie van Roda hieven niet te huilen jullie degraderen toch door dank van Dhr Caanen Collard en jullie goede trainer ANASTASIOU.Maar zondag huilt Roda nog harder want dan wordt het echt dubbele schijfers.
Jasmijn Reijnders
Jasmijn Reijnders liked this on Facebook.
Raymond van der Meulen
ik zal het toch hardop zeggen onze ploeg is rijp voor degradatie en deze coach haalt de kerst niet ! wat een amateurs 1 doelpunt kunnen ze niet eens maken 180 euro weg gegooid geld ik ga niet meer kijken gratis af te halen seizoenskaart vak W7 rij 9 stoel 15 ik blijf me niet ergeren om te huilen schaam me kapot
Mischa van Brink
Zeg toch hebben jullie te danken aan drie heren Caanen heeft ze gehaald Collard denk dat hij alles weet En de beste trainer zeggen de twee is ANASTASIOU nou dan heb je een geweldige trio kwatjs die voor een onbenullige vreemde legioen staat weet nu al zondag bij Feyenoord de club die voor mekaar door het vuur gaat wordt 10-0
Bishoy Rezk
Bishoy Rezk liked this on Facebook.
Tom Plum
Heerlijk nu een weer vanuit Eindhoven naar huis wat een poep wedstrijd
Bertha Billmann
Zeer slecht, slap, zonder enige vechtlust.
Falco Hermans
Schei uit niks om over te zeggen